Dom, ul. Leśna
Leśna, Narty, warmińsko-mazurskie
- 1 850 000 zł
- 277 m²
- 6 678,70 zł/m²
Łukasz Wilczek
Skontaktuj się
Dom, ul. Leśna
Leśna, Narty, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom, ul. Leśna
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 850 000 zł 277 m² 6 678,70 zł/m²
dom szeregowy
12
1 615 m²
garaż wolnostojący
1970
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
12Powierzchnia działki:
1 615 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
1970Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 850 000 zł (6 678,70 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 277 m², 12 pokoi (9 sypialni), 4 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1970
- okna: plastikowe
- Działka: 1 615 m²
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: GetHouse Estate, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 567139
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Leśna, Narty, Jedwabno, szczycieński, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: las, jezioro
Opis nieruchomości
Unikalna nieruchomość z linią brzegową jeziora Świętajno idealna jako rezydencja, pensjonat lub dom inwestycyjny.
Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę nieruchomości nad jeziorem Świętajno w miejscowości Narty (gmina Jedwabno, powiat szczycieński). To jedna z nielicznych działek z bezpośrednim dostępem do jeziora - z własną linią brzegową oraz pomostem, na której znajduje się w pełni odnowiony, całoroczny dom o imponującym potencjale mieszkalno-inwestycyjnym. (...)